Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Małe firmy, których nie stać na utrzymanie biura w prestiżowej dzielnicy miasta mogą skorzystać z usług prowadzonych przez biuro wirtualne. Takie biuro wirtualne oferuje firmom prestiżowy adres pod który można zarejestrować firmę jak również powyższy adres firmy korzystające z takich usług mogą umieścić na wizytówkach, papierze firmowym.


Wirtualne biuro – galeria

biuro wirtualne

Foto: d.ofirmie.gratka.pl

Taki wynalazek jak biuro wirtualne dostarcza pocztę adresowaną do danej firmy w różny sposób. Firmy współpracujące z taką instytucją jak biuro wirtualne mogą otrzymywać swoją korespondencję pocztą, mailem, faxem lub odbierać osobiście. Taka firma jak biuro wirtualne udziela również pomocy administracyjnej polegającej na przepisywaniu dokumentów, tworzenie wykresów, tłumaczenie prac z języków obcych czy przechowywania dokumentów. Jak również biuro wirtualne oferuje swoim kontrahentom sale konferencyjne w celu przeprowadzania spotkań z klientami. Jak również firmy korzystające z takich usług mogą otrzymać pomoc w rejestracji nowo założonej firmy w różnych Urzędach np. w ZUS, GUS, US czy KRS.

Film z Youtube


Biura wirtualne warszawa, wynajem biur warszawa ul.Prosta 32, Warszawa, Prosta Tower

Mistrzowie:

Miłość? –

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>